معرفی تانک Tiger II (H) Sla.16: شاه ببر آلمانی

معرفی تانک Tiger II (H) Sla.16

اگر به دنبال یه تانک جدید برای ریسرچ کردن هستید و یا تانک Tiger II (H) Sla.16 رو گرفتید، پیشنهاد میکنم این مطلبو از دست ندین. با بررسی این تانک در مد های مختلف وارتاندر همراه ما باشید.

این تانک

اگر به دنبال یه تانک جدید برای ریسرچ کردن هستید و یا تانک Tiger II (H) Sla.16 رو گرفتید، پیشنهاد میکنم این مطلبو از دست ندین. با بررسی این تانک در مد های مختلف وارتاندر همراه ما باشید.

در رنک ۴ بازی قرار دارد و دارای بتل ریتینگ ۶٫۷ در تمامی مد های بازی وارتاندر است. این تانک در آپدیت ۱٫۵۷ ، به عنوان یک پک قابل خریداری عرضه شد. تانک Tiger II (H) Sla.16 یه نسخه ارتقا یافته از تانک Tiger II می باشد. درواقع تانک شاه ببر ۲ برجسته‌ترین و موثرترین تانک کلاس سنگین آلمانی در دوران جنگ جهانی دوم می‌باشد که تنها در حدود ۴۹۰ عدد از آنها ساخته شد. این تانک، دنباله‌ای بر نسخهٔ موفق و قدیمی‌تر تایگر ۱ بود.

در این ارتقا SLA به موتور این تانک و تحرک پذیری آن بهبود بخشیده شده. همچنین میتوان به اضافه شدن زره اضافی در اطراف برجک و یک قبضه مسلسل اضافه در برجک اشاره کرد.

عملکرد تانک Tiger II Sla در بازی :

این تانک را می توان هم در مبارزه نزدیک و هم به عنوان یک تک تیرانداز و نابودی اهداف از راه دور استفاده کرد .با توپ قدرتمند،ضخامت زره و شکل طراحی این امکان را می دهد که بتوان چندین گلوله دشمن را خنثی کرد. در نقشه های شهری باید به اطراف تانک توجه شود زیرا از کنار از پشت به راحتی نابود میشود. در نقشه های باز فاصله خود با دشمن را حفظ کنید و سعی کنید یک کاور پیدا کنید اینگونه نابود سازی شما بسیار سخت میشود.
سعی کنید نقطه ضعف های تانک دشمن را نشانه گیری کنید تا تک شاتشان کنید. Tiger II Sla در پشتیبانی کردن از دیگر تانک ها به خوبی این کار را انجام میدهد.
در نهایت باید گفت که دیگر تانک های هم رده ممکن است لرزش گیر توپ و یا کمک فنر بهتری داشته باشند بنابراین اگر نتوانید به موقع و زودتر از دشمن هدفگیری و شلیک را انجام دهید، ممکن است که به وضعیت بدی دچار شوید!

بررسی و معرفی تانک Tiger II (H) Sla.16 در وارتاندر توسط مرجع وارتاندر ایران - پرشین واریورز. تانک Tiger 2 Sla کینگ تایگر آلمانی وارتاندر

مروری بر تاریخچه تانک :

موتور این تانک توسط شرکت زیمرینگ گِراز پوکر شهر وین ساخته شد. با توان خروجی تقریبی ۷۵۰ اسب بخار، قوی تر از موتور میباخ استفاده شده توسط تانک تایگر۱،تایگر۲ و پنتر که ۶۹۰ اسب بخار قدرت داشتند بود.همچنین المانها قصد داشتند تا این موتور را بر روی تانکهای پنتر و نابودگر تانک یگتایگر هم نصب کنند که این طرح هم مطابق با لغو شدن طرح های ماههای پایان جنگ آلمانیها، کنسل شد.

بررسی و معرفی تانک Tiger II (H) Sla.16 در وارتاندر توسط مرجع وارتاندر ایران - پرشین واریورز. تانک Tiger 2 Sla کینگ تایگر آلمانی وارتاندر

مشخصات تانک :

کلاس : تانک سنگین

وزن :۶۸ تن

تسلیحات : یک قبضه توپ ۸۸ میلیمتری Kwk43

دو مسلسل ۷٫۹۲ میلیمتری mg34

هزینه تعمیر در بازی : ۲۸۷۰ سیلور

حرکت ۸ دنده جلو ۴ دنده عقب

توپ ۸۸ میلیمیتری KwK43

خدمه ۵ نفر

مشخصات زره تانک بشرح زیر :

 

Hull front (lower) ۱۰۰ mm (3.9 in) at 40° (upper) ۱۵۰ mm (5.9 in) at 40°
Hull side (lower) ۸۰ mm (3.1 in) at 90° (upper) ۸۰ mm (3.1 in) at 65°
Hull rear ۸۰ mm (3.1 in) at 60°
Hull top ۴۰ mm (1.6 in) at 0°
Hull bottom (front) ۴۰ mm (1.6 in) at 90° (rear) ۲۵ mm (0.98 in) at 90°
Turret front (production) ۱۸۰ mm (7.1 in) at 80° (“Porsche”) ۶۰ to 100 mm (2.4 to 3.9 in), rounded
Turret side (production) ۸۰ mm (3.1 in) at 69° (“Porsche”) ۸۰ mm (3.1 in) at 60°
Turret rear (production) ۸۰ mm (3.1 in) at 70° (“Porsche”) ۸۰ mm (3.1 in) at 60°
Turret top (production) ۴۴ mm (1.7 in) at 0–۱۰° (“Porsche”) ۴۰ mm (1.6 in) at 0–۱۲°

منبع :iranwt.ir

فروشگاه وارتاندر ایران

فروشگاه وارتاندر ایران

دیدگاه کاربران ...

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید